خوشحالم که در سنین جوانی به SA پیوستم

خوشحالم که در سنین جوانی به SA پیوستم

جوان و هوشیار؟ این شبیه دو کهکشان است که با هم تصادف می کنند! من به لطف خدا و شما و کمک راهنما از 15 مهر 1394 از نظر جنسی هوشیار هستم. من در صحبت های مردم شنیده ام که می گویند “بعضی از اعضا لطف خدا را دریافت می کنند، و برخی دیگر نه.” من به این موضوع اعتقادی ندارم. به نظر من، همه شانس یکسانی برای بهبودی دارند – و خدای من یک خدای منصف است.

 

من معتقدم بهبودی برای همه ما امکان پذیر است. بروشور SA ما “آیا من برای یک معتاد جنسی بودن خیلی جوان هستم؟” می گوید: من متوجه شدم که تفاوت سنی و تفاوت داستان زندگی ما اهمیتی ندارد. همه ما معتاد جنسی بودیم – افراد بیمار که سعی می کردند خوب شوند.

 

به تجربۀ من، در واقع این یک هدیه است که به عنوان یک فرد جوان وارد برنامه 12-قدمی شویم، به نقطه شکست رسیده باشیم و هوشیار شویم. این با درد همراه است، اما ممکن است. آرامش و شادی در انتظار ماست!

 

با تماشای فیلم های سکسی خشن و زشت، من به نقطه پایان خودم رسیدم. به عنوان یک بزرگسال بسیار جوان (در واقع هنوز نوجوان بودم) به قایق نجات انجمن معتادان جنسی گمنام رسیدم. من سرانجام در سن 20 سالگی وارد SA شدم، زمانی که بیشتر دوستانم در مهمانی ها شرکت می کردند، مواد مخدر مصرف می کردند و سکس و روابط زیادی داشتند. و در مورد من چطور؟ باید هوشیار می شدم! هوشیار ماندن و خوب شدن؟ این به خودم بستگی دارد. همه ما یک “بلیت طلایی” برای بهبودی داریم. 12 قدم در یک انجمن با برادران و خواهران من، برای من کار کردند.

 

من همیشه می خواستم مانند همه دوستان و همکاران مدرسه ام که به نظر می رسید بدون هیچ مشکلی از این چیزها استفاده می کردند شهوترانی کنم، مواد مخدر مصرف کنم و الکل بنوشم. اوایل هوشیاری خیلی سخت بود. و حتی همین روزها هم گاهی اوقات مشکل است.

 

آمدن به SA در جوانی مزایایی دارد. اکنون، با تفکری واضح تر، متوجه می شوم که مجبور نیستم مانند بسیاری از افراد، کل زندگی، شغل، روابط خانوادگی، بدن یا ذهنم را نابود کنم. من می توانم سریع و به موقع از آسانسوری که به سمت طبقه پایین و به جهنم می رود، خارج شوم. من می توانم قبل از پیشرفت بیش از حد بیماری ام، هوشیار شوم. همانطور که اگر آن را بدون درمان رها کنم، بیماری به پیشرفت خودش ادامه می دهد.

 

من هر روز انتخاب می کنم که هوشیار بمانم فقط برای 24 ساعت آینده. من این کار را برای خودم انجام می دهم. برای یک زندگی بهتر. برای خانواده ام. واقعا ارزشش را دارد!

 

همانطور که بروشور می گوید – نشریات ما تجربه اعضای مسن تر ما را تأیید می کند: شهوت یا فعالیت جنسی ما در طول سال ها تشدید شد و ابتدا در زندگی فکری و سپس در رفتار ما از تمام خط قرمز ها یکی پس از دیگری عبور کرد. به ما اطمینان داده شد که اگر تصمیم بگیریم در اعتیاد خود باقی بمانیم، احتمالاً باز هم از همان خطوط عبور کرده و عواقب وخیم مشابهی را متحمل می شویم – زندان، طلاق، حتی مرگ – مانند کسانی که در سنین بالاتر در نهایت به SA آمدند. (SA 30)

 

هوشیاری یا لغزش، یک تصمیم گیری فعال است! و من هر روز انتخاب می کنم که هوشیار بمانم – فقط برای 24 ساعت آینده. من این کار را برای خودم انجام می دهم. برای یک زندگی بهتر. برای خانواده ام. واقعاً ارزشش را دارد! به من بپیوندید – من واقعاً به شما نیاز دارم!

 

فلوریان کی. – رگنسبورگ، آلمان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.