ترک شهوت و خودارضایی در انجمن معتادان جنسی گمنام

ترک شهوت و خودارضایی در انجمن معتادان جنسی گمنام

در انجمن معتادان جنسی گمنام کسانی حضور پیدا کرده اند که از تلاش برای ترک شهوت به طرق گوناگون خسته شده اند و می خواهند از دام شهوت رها شوند.این افراد راههای زیادی را امتحان کرده اند.

مانند تعهد دادن به خود یا به همسر خود برای قطع مصرف و پناه آوردن به سرگرمی های دیگر از جمله راههایی است که توسط این اشخاص انجام شده است.اما این انجمن بهترین راه رهایی از شهوت است و دلیلش وجود قدرتی است که افراد همدرد با حصور در جلسات sa کسب می کنند.

ترک شهوت و خودارضایی در انجمن معتادان جنسی گمنام

تعریف رابطه جنسی با خود در انجمن معتادان جنسی گمنام

تعریف رابطه جنسی با خود در انجمن معتادان جنسی گمنام

در تعریف رابطه جنسی با خود یا شهوت با خود اختلاف نظرهای متعددی وجود دارد که ما در انجمن طبق تجاربی که دیده و شنیده ایم تا کنون به موارد زیر دست پیدا کرده ایم.

  1. لمس کردن خود به منظور تحریک جنسی همراه با برون ریزی یا بدون آن
  2. تماشای موضوعات شهوت انگیز اینترنتی
  3. دنبال کردن تخیلات و تصاویر جنسی به صورت ذهنی

برخی از افراد خود را تحریک می کنند اما نه برای ارضا شدن.اینها تماما رفتارهای جنسی بوده که توسط اعضا sa کشف شده است.راه حل رهایی از این موضوع تنها عضویت در برنامه 12 قدمی انجمن اس ای ایران است که می تواند کمک کند تا نگرش ها و برداشت های اشتباه ما در مواجهه با زندگی اصلاح شود تا مجبور نباشیم برای فرار از واقعیت به مسکن و مخدر همیشگی یعنی شهوت پناه ببریم.

مشکل مشترک ما در انجمن sa | جلسات حضوری اصفهان

مشکل مشترک ما در انجمن sa | جلسات حضوری اصفهان

مشکل مشترک ما در انجمن ترک شهوت دو چیز است.

  1. وسواس فکری : فکر کردن زیاد درباره رابطه جنسی
  2. اجبار : رفتاری که سعی کرده ایم یا خواستیم متوقف کنیم اما نتوانسته ایم.

راه حل ما هشیاری و بهبودی از طریق انجمن 12 قدمی اس ای است که در آن تعریف پاکی به شرح زیر است.

  • نداشتن رابطه جنسی با خود
  • نداشتن رابطه جنسی با هر شخصی به جز با همسر خود.

البته ما همچنین خواستار این هستیم که از اشخاص،مکانها و موضوعات و فعالیت هایی که ممکن است منجر به لغزش و مصرف کردن شوند دوری کنیم.

تعریف هشیاری جنسی | کسب پاکی جنسی در سمنان

تعریف هشیاری جنسی | کسب پاکی جنسی در سمنان

ما در انجمن به این باور رسیدیم که افرادی هستیم که با افکار و رفتارهای جنسی خود مشکل داریم.تجربه ما این است که ما به افکار و رفتارهای جنسی اجباری اعتیاد داریم و به همین دلیل خود را معتاد جنسی می نامیم.افراد معتاد به الکل کشف کردند زمانی که اولین جرعه الکل را می نوشند نمی دانند چقدر یا برای چه مدتی خواهند نوشید و با وجود واکنش منفی اجتماع،دوستان و خانواده آنها نمی توانند متوقف شوند و راه حل نخوردن اولین جرعه است.

این موضوع برای معتاد جنسی هم صدق می کند که با وجود طلاق،دستگیری،زندان

از دست دادن شغل و خانواده بازهم به رفتارهای جنسی خود ادامه می دهد و راه حل آن هشیاری جنسی می باشد.هشیاری جنسی برای یک معتاد جنسی به معنای نداشتن هر نوع رابطه جنسی با خود و یا شریک دیگری به جز با همسر خود است.همچنین هشیاری جنسی به معنای پیروزی و آزادی در حال رشد از انواع شکل های تفکر جنسی و شهوت می باشد که در زندگی ما وارد شده اند.

تجربه جمعی ما نشان داده است که هشیاری جنسی ما را از این رفتارهای جنسی رها خواهد کرد.این آزادی از طریق هشیار ماندن و استفاده از 12 قدم و 12 سنت در زندگی روزانه  ما به دست می آید که در سمنان می توانید از طریق جلسات آنلاین در sa شرکت کنید.

ارتباط خودارضایی و هشیاری جنسی در انجمن

ارتباط خودارضایی و هشیاری جنسی در انجمن

چرا به این نتیجه رسیده ایم که رهایی از هر گونه رابطه جنسی با خود جزیی ضروری از هشیاری جنسی است؟

به گفته یکی از اعضای انجمن خودارضایی برای من به معنای فرار از واقعیت و مثل یک داروی مخدر روان گردان عمل و روحیه گردان عمل می کند.در ابتدا خودارضایی جنبه ذهنی نداشت و فقط این احساس فیزیکی بود که منجر به خالی شدن ذهن من و پناه بردن به خلوتگاهی شد که در آن از فکر و اندیشه دور بودم.اما پس از مدتی این خودارضایی به صورت دوم در آمد و من به وسیله تصورات ذهنی و تصاویر شهوت انگیز کنترل می شدم و در ذهنم با یک شریک جنسی مجازی ارتباط برقرار می کردم.بنابراین تمام مشخصه های یک رفتار بیمارگونه جنسی در خودارضایی های من وجود داشت.تغییر روحیه، دور شدن و از دست دادن خود.

باورهای اشتباه در مورد پرهیز از شهوترانی در تهران

بسیاری از اشخاص بر این باورند که نمی توان بدون رابطه جنسی زندگی کرد.اما اگر دیدگاه ما نسبت به روابط جنسی درست باشد می بینیم که شهوت یک نگرش اشتباه است که به روابط جنسی و دیگر بخش های زندگی یک فرد تحمیل شده است.در انجمن معتادان جنسی گمنام افرادی که پاکی جنسی مستمر دارند ثابت کرده اند که زندگی بدون شهوت امکان پذیر است.

به گفته اعضا هشیار در انجمن sa پرهیز از رفتارهای جنسی و شهوانی به تنهایی برای آنها میسر نبوده و از زمانی که به انجمن پیوستن با استفاده از ابزارهای sa توانسته اند که از رفتارهای اجباری جنسی مانند روابط نامشروع،زنا،خودارضایی،دیدن فیلم مستهجن،پرسه زنی در خیابان و فحاشی پرهیز گرفته و زندگی جدیدی را آغا کنند.

در انجمن شعاری وجود دارد که می گوید پیروزی بر شهوت بدون خداوند غیر ممکن است.انجمن تنها راه برای ترک شهوت نیست اما قطعا بیشترین بازدهی را نسبت به روشهای دیگر داشته است.افراد بسیار زیادی متشکل از زنان و مردان در این انجمن توانستند از شهوترانی پاک شوند.در تهران نیز می توانید به انجمن sa تهران ملحق شوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.