انجمن sa چیست؟ | تجربه زندگی بدون شهوت

انجمن sa چیست؟ | تجربه زندگی بدون شهوت

انجمن sa چیست؟ این سوالی است که برای بسیاری از افرادی که با انجمن های 12 قدمی آشنا نیستند پیش می آید.این انجمن متشکل از مردان و زنانی است که تجربه، نیرو و توانایی خود را با یکدیگر به مشارکت می گذارند تا بتوانند مشکل مشترکشان را حل کنند.

در انجمن معتادان جنسی گمنام بر خلاف اجتماعات دیگر که نقاط قوت افراد باعث تجمع آنها می شود، ضعف ها و بلاهای مشترکی که به واسطه شهوترانی تجربه شده است باعث جمع شدن معتادان جنسی دور هم شده است.در جلسات sa بیش از صدها نفر بهبود پیدا کرده اند و در حال تجربه زندگی بدون شهوت هستند.

 

انجمن sa چیست؟ | تجربه زندگی بدون شهوت

فروش آنلاین نشریات انجمن sa در ایران و اروپا

 

 

در یک نگاه کلی اگر بخواهیم انواع نشریات انجمن معتادان جنسی گمنام را معرفی کنیم به شرح زیر می باشد.

 • کتاب سفید
 • کتاب قدم در عمل
 • کتاب 90 روز مراقبه
 • کتاب داستان اعضا
 • کتاب بهبودی ادامه دارد
 • کتاب سرآغاز
 • کتاب کشف اصول
 • از خود امتحان بگیرید
 • آیا sa برای من است؟
 • آیا یک مرد باید رابطه جنسی داشته باشد؟
 • CD کتاب سفید

موارد دیگری از قبیل دعاهای انجمن نیز برای فروش به اعضا در جلسات حضوری می باشد.اما برای افرادی که به جلسات انجمن sa حضوری دسترسی ندارند می توانند از طریق تماس با مسئول نشریات کل اس ای ایران تماس گرفته و نشریات مورد نظر خود را هم در داخل ایران و هم در کشورهای اروپایی و عربی تهیه کنند.این نشریات کمک می کند تا با انجمن آشنایی نسبی پیدا کرده و ذهنیت شخص نسبت به علت بروز رفتارهای جنسی هشیار شود.

جلسات انجمن sa اصفهان | پرهیز جنسی چیست؟

 

جلسات sa اصفهان | پرهیز جنسی چیست؟

 

با توجه به تعریف بالا در مورد انجمن sa به این نتیجه می رسیم که در هر جا می تواند افرادی باشند که این مشکل را داشته باشند و اصفهان یکی از شهرهایی است که جلسات حضوری اس ای در آن در نقاط مختلف شهر در سه نوبت صبح، ظهر و شب برگزار می شود.این جلسات برای آقایان و بانوان به صورت مجزا برگزار می شود.

یکی از اصول مهم در انجمن 12 قدمی sa داشتن پرهیز جنسی است که باید به کمک راهنما مشخص شود.پرهیز جنسی یعنی از تمام رفتارهای جنسی که برای یک معتاد جنسی در حال بهبودی ایجاد مشکل می کند باید پرهیز کرد.این رفتارهای جنسی که به رفتارهای اجباری برای معتاد جنسی تبدیل شده شامل چشم چرانی،سکس،خودارضایی،دیدن فیلم پورن و اینترنت گردی می باشد.

آدرس جلسات اس ای در ایران | عضویت در انجمن sa

آدرس جلسات اس ای در ایران | عضویت در انجمن

 

جلسات حضوری و جلسات آنلاین sa در کل ایران و در شهرهای تهران، کرج،مشهد،شیراز،نیشابور،شهرکرد،تبریز،مازندران،یزد،اهواز و کرمان برگزار می شود.آدرس و مکان حضوری این جلسات را می توانید از طریق تماس با کمیته آدرس جلسات sa دریافت کنید.

عضویت در انجمن sa منوط به تمایل برای ترک شهوت و توقف رفتارهای اجباری جنسی می باشد.عضویت در این انجمن کاملا رایگان بوده و بابت عضویت هیچ مبلغی دریافت نمیشود.ابزارهایی که در اختیار اعضا قرار می گیرد به انها کمک می کند تا آرام آرام از شهوت فاصله بگیرند و زندگی بدون شهوت را تجربه کنند.

هشیاری جنسی در انجمن sa| تهیه نشریات معتادان جنسی

 

هشیاری جنسی در انجمن اس ای | تهیه نشریات معتادان جنسی

 

هشیاری جنسی برای یک معتاد جنسی به معنی نداشتن هر نوع رابطه جنسی با خود و یا شریک دیگری به جز با همسر خود می باشد.همچنین هشیاری جنسی به معنی پیروزی و آزادی در خال رشد از انواع شکل های تفکر جنسی و شهوت است که در زندگی ما وارد می شود.تجربه نشان داده است که داشتن هشیاری جنسی ما را از رفتارهای اجباری نجات می دهد.

در انجمن معتادان جنسی گمنام یکی از قدرتمندترین ابزارها نشریات sa می باشد که شامل بیش از 10 کتاب و بروشور می باشد.کتاب سفید و کتاب قدم در عمل و کتاب 90 روز مراقبه می باشد.برای خرید نشریات اس ای به صورت آنلاین در هر نقطه ای از ایران که هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

چگونه می توان در کانادا و آمریکا از شهوت پرهیز کرد؟

 

چگونه می توان در کانادا و آمریکا از شهوت پرهیز کرد؟

 

معمولا باور عموم مردم این است که در خارج از ایران به دلیل آزادی پوشش زنان و فرهنگ جامعه پرهیز گرفتن و شهوت نکردن بسیار مشکل می باشد.اما وقتی معتاد جنسی در حال بهبودی باشید و در عضو انجمن sa بوده باشید می توانید به کمک برنامه 12 قدمی معتادان جنسی گمنام بدون شهوت زندگی کنید.

فرقی نمیکند شرایط چطور باشد،برای شخصی که در مقابل انواع مختلف شهوترانی بی قدرت است نیاز است که پرهیز از شهوترانی را داشته باشد و رفتارهای جنسی خود را متوقف کند،زیرا بها دادن به افکار و رفتارهای جنسی باعث می شود کنترل زندگی در تمام بخش ها از دست ما خارج شود.

آیا می توان روابط جنسی و عاطفی کنترل شده داشت؟

 

آیا می توان روابط جنسی و عاطفی کنترل شده داشت؟

 

بسیاری از افراد که مسر هستند می توانند بدون آشفتگی رابطه عاطفی یا جنسی داشته باشند بر این باورند که این ارتباطات به آنها در داشتن زندگی شادتر کمک می کند.اما تجربه معتادان جنسی بهبود یافته نشان می دهد که هر چقدر بیشتر در این بازی غرق شویم میبینیم که شهوت بیشتر می خواهد.

اساسا تمایل به شهوترانی یک بیماری مزمن و پیشرونده بوده که منشا آن فکر و احساس فرد می باشد.به گفته یک نفر معتاد جنسی در حال بهبودی روابط جنسی پی در پی باعث می شد بیشتر از خودم و دیگران دور شوم و اختیار زندگی از دستم خارج شده بود.مشکل یک معتاد جنسی در فکر اوست و باید بپذیرد که در مقابل شهوت بی قدرت بوده و کنترل زندگی از دستش خارج شده بود.

انجام دادن رفتارهای شهوانی و بیمارگونه از یک خلاء درونی نشئت می گیرد و فرد برای پر کردن این خلاء درونی به عوامل بیرونی تمرکز می کند و بیشتر غرق خواهد شد.امیدواریم توانسته باشیم به سوال انجمن sa چیست پاسخ مناسبی داده باشیم.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.