انجمن sa اصفهان | جلسات آنلاین و حضوری

انجمن sa اصفهان | جلسات آنلاین و حضوری
انجمن sa اصفهان | جلسات آنلاین و حضوری

انجمن sa اصفهان انجمنی مردم نهاد بوده که متشکل از زنان و مردانی است که برای حل مشکل مشترکشان به sa یا همان انجمن معتادان جنسی گمنام آمده اند.آنها کسانی هستند که از اعتیاد جنسی خود و اشتغال به شهوت رنج برده اند.

به گفته اعضا انجمن آنها زمانی به انجمن آمده اند که پی بردند دیگر مجبور نیستند که به شیوه قبلی زندگی کنند.ما به انجمن معتادان جنسی گمنام پیوستیم.این انجمن به صورت گروهی در دو فرمت جلسات آقایان و جلسات بانوان sa در فضای مجازی و به صورت جلسات حضوری در اصفهان تشکیل می شود.

بهبودی از اعتیاد جنسی در انجمن اس ای اصفهان

بهبودی از اعتیاد جنسی در انجمن اس ای اصفهان

یکی از اعضای اس ای میگوید

ما به انجمن آمدیم و شروع به حضور مستمر در جلسات و کارکردن قدم های 12 گانه sa شدیم.به مرور که قدم ها را کار می کردیم دریافتیم که به چنگی نوعی بیماری اسیریم که رهایی از آن به صورت روزانه و با داشتن راهنما و کار کردن قدم ها امکان پذیر است.

ما معتادان جنسی هستیم که از جهنم شخصی خود به بهبودی رسیدیم.یک راه حل وجود دارد.بسیاری از ما در حالی به sa آمدیم که از رفتارهای مخرب جنسی خود ناامید شده بودیم و دردهایمان در زندگی به حدی رسیده بود که دیگر نمی توانستیم آن را تحمل کنیم.وقتی ترسیدیم که مبادا اوضاع از این بدتر شود به جستجوی کمک پرداختیم و در نهایت انجمن sa را یافتیم.

معتاد جنسی کیست و هشیاری جنسی چیست؟

معتاد جنسی کیست و هشیاری جنسی چیست؟

ما تنها می توانیم در مورد خودمان صحبت کنیم.ماهیت دقیق معتادان جنسی گمنام با درک اصطلاح معتاد جنسی به بهترین نحو شناخته می شود.معتاد جنسی خود را به طور کامل از فضای اینکه په چیزی درست و چه چیزی غلط است دور نگه می دارد.دیگر قدرت انتخاب ندارد و آزادی خود را برای متوقف شدن از دست داده است.

پس برای معتاد جنسی هر نوع از ارتباط جنسی چه با خود چه با هر کسی غیر از همسرش به طور پیش رونده ای معتاد کننده و ویران کننده است.ما همچنین میبینیم که شهوت یک نیروی محرک در پشت تمام فعالیت های ما می باشد و پاکی واقعی شامل پیروزی مستمر در مقابل شهوت است.

این نتیجه ها یعنی غلبه بر شهوت زمانی به دست می آید که ما به اجبار تجربه و بهبودی خود را از طریق امتحانات سخت به دست آورده باشیم و ما هیچ انتخاب دیگری به جز این راه نداریم.ولی ما میفهمیم که پذیرفتن این واقعیت ها کلید آزادی،خوشحالی و شادی می باشند که هیچ گاه آن را نمی شناختیم.

این برنامه باید کسانی که مشکل یا بی اختیاری جنسی خود را پذیرفته اند اما به دبال راه حلی هستند که صرفا آن را کنترل کنند نا امید کند.مانند معتاد الکلی که می خواهد کار خود را کنترل کند و از نوشیدن نیز لذت ببرد.تا وقتی به نقظه یاس نرسیدیم،تا زمانی که واقعا خواستیم متوقف شویم و لی نتوانستیم ، خود را کاملا در اختیار این برنامه بهبودی قرار نداده ایم.معتادان جنسی گمنام برای کسانی است که می دانند هسچ راه حلی دیگری به جز متوقف شدن ندارند و آگاهی درونی شان باید این را به آنها گفته باشد.

جلسات انجمن معتادان جنسی گمنام | پیوستن به آن در مشهد

لسات انجمن معتادان جنسی گمنام | پیوستن به آن در مشهد

وقتی به sa بیایید می توانید در جلسات حضوری و آنلاین آن شرکت کنید.جلسات مکانی است که در آن گروهی از همدردان شما در آنجا حضور دارند که تجربه،نیرو امید خود را با دیگر اعضا مشارکت می کنند.جلسات sa مشهد و تهران و اصفهان جایی است که در آن معجزه رخ می دهد و دلیلش این است که همه اعضا آن به دلیل یک نقطه مشترک در اینجا هستند و آن ضعف های آنان در برابر شهوت و اداره زندگی است.

این جلسات به صورت روزانه در سه وعده صبح و ظهر و شب در مشهد برگزار می شود و اگر فکر می کنید با شهوت درگیر هستید می توانید به مسئول آدرس جلسات زنگ بزنید و در اولین جلسه sa شرکت کنید.حضور در این جلسات رایگان بوده و مخارج انجمن توسط کمک های داوطلبانه اعضا به دست می آید.

تاریخچه انجمن sa | ورود به انجمن معتادان جنسی شهرکرد

ریخچه انجمن sa | ورود به انجمن معتادان جنسی شهرکرد

انجمن معتادان جنسی گمنام در سالهای 1979 تا 1981 شکل گرفت که بر اساس اصول و قواعدی اداره می شود که در حال حاضر به یک انجمن بین المللی تبدیل شده است.برنامه دوازده گامی زمانی به دنیا آورده شد که کسانی که در برابر استبداد الکلیسم به پیروزی رسیدند و با لطف خداوند این موهبت نصیب ما هم شده است.

وقتی که 12 گام و 12 سنت که بر اساس هشیاری جنسی می باشد به عملکرد شخصی در آید این آغاز جدید زندگی خواهد بود و ما هنوز در حال یادگیری هستیم.برای حضور در جلسات sa شهرکرد می توانید از طریق وب سایت انجمن معتادان جنسی گمنام اصفهان آدرس را برداشته و در جلسات شرکت کنید.

3 جنبه عمومی اعتیاد جنسی | آدرس جلسات sa اصفهان

جنبه عمومی اعتیاد جنسی | آدرس جلسات sa اصفهان

تجربیات ما 3 جنبه از وضعیت ما یعنی ناگیرایی، تلاش برای ترک و خماری را که به طور معمول مشخص کننده انواع اعتیاد هستند نشان می دهد.اگر فردی یکی از این سه پدیده را در زمینه هایی از زندگی خود تجربه کرده باشد عموما به عنوان یک معتاد شناخته می شود.وقتی که ما این معیار را در مورد خودمان به کار می گیریم تشخیص می دهیم که به شهوت، سکس ، روابط جنسی و یا گونه های متفاوتی از اینها معتاد هستیم.

اما اگر خواهان شرکت در جلسات انجمن اس ای در اصفهان هستید می توانید از طریق سایت sa آدرس جلسات را برداشته و در این جلسات به صورت رایگان شرکت کنید.در اصفهان که یکی از شهرهای قوی در زمینه برگزاری جلسات حضوری sa است می توانید صبح و ظهر و عصر و شب کتناسب با هر زمانی که به زمان شما می خورد در جلسات شرکت کنید.

شرط عضویت در انجمن معتادان جنسی گمنام تمایل به ترک شهوت و متوقف کردن رفتارهای جنسی می باشد.جلسات آقایان به صورت جداگانه برگزار می شود و اصل گمنامی در این جلسات الویت دارد و تمام حرفهایی که در طول جلسه زده می شود فقط در جلسات باقی می ماند.یادتان باشد که اعتیاد جنسی یک بیماری پیش رونده و اجتناب ناپذیر است و ما در تمام لحظات زندگی مان از قدرت نیروی اعتیاد نا آگاه بودیم و نمی خواستیم ببینیم که ما را به کدام سمت می برد.درست مثل افرادی بودیم که در رودخانه لذت پیش می رفتیم و از قدرت تند آب و گرداب ها بی خبر بودیم.اول معتاد شدیم و سپس گدای عشق.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.