انجمن اس ای اصفهان

انجمن اس ای اصفهان

وقتی فرد وابستگی و اعتیاد زیادی به خود ارضایی و تماشای فیلم پورن داشته باشد، مشکلات زیادی در زمینه زندگی زناشویی به وجود خواهد  آمد از این رو ترک کردن اعتیاد جنسی می تواند بسیار کمک کننده در زمینه بهبود روابط زناشویی باشد. روش های متعددی وجود دارد که از طریق آن می توان نسبت به ترک اعتیاد اقدام کرد ولی یکی از بهترین روش ممکن این است که از طریق انجمن های حمایتی می توان نسبت به ترک اعتیاد جنسی اقدام کرد که نام این انجمن حمایتی انجمن اس ای اصفهان است.

در این انجمن مردان و زنانی وجود دارند، که دارای مشکلات جنسی هستند و اقدام به خود ارضایی و تماشای فیلم پورن می کنند، این افراد نظرات و تجریه هایی را که از ترک وابستگی جنسی دارند، را در این انجمن بیان می کنند و افرادی که حس مشابه با آن ها داشته باشند! از تجربه آن ها استفاده می کنند.

 

انجمن اس ای اصفهان :

در انجمن جنسی اس ای اصفهان افراد بیشتر سعی می کنند، تمامی اطلاعات و تجربه های خود را بیان کنند تا افرادی که سوالاتی داشته باشند، بتوانند از آن ها استفاده کنند و از این طریق به راحتی بتوانند، مشکلات جنسی خود را حل کنند. هدف از تشکیل انجمن sa اصفهان این است که بتوانند در هوشیاری جنسی باقی بمانند و افرادی که اعتیاد و وابستگی جنسی دارند، به آن ها هم کمک شود تا آن ها هم بتوانند به هوشیاری جنسی دست پیدا کنند. منظور از هوشیاری جنسی هم این است که فرد اقدام به برقراری رابطه جنسی به غیر از همسر خود نکند و یا اقدام به خود ارضایی نکند و همچنین یک سری تخیلات و شهوت هایی که در ذهن فرد به وجود آمده را کنترل کرد و از این مراحل فراتر نرفت.

 

لنجمن اس ای اصفهان

 

جلسات انجمن اس ای :

در واقع می توان گفت که اس ای اصفهان شبیه دوره های درمانی اعتیاد جنسی نیست بلکه جلسه هایی است که از طریق اعضای انجمن و رهنمود های انجمن برگذار می شود و حضور افراد متخصص و یا مشاوران ضرورت ندارد.

افرادی که احساس می کنند که از نظر جنسی و شهوتی مشکلاتی دارند و در تلاشند تا این مشکلات را کنترل کرده و به هوشیاری جنسی دست پیدا کند، می تواند با عضو شدن در انجمن اس ای اصفهان به این هوشیاری برسد. برای این که بتوانید از خدمات انجمن اس ای استفاده کنید، ابتدا باید عضو این انجمن شوید، برای پیوستن به این گروه نیازی نیست تا هیچ هزینه ای پرداخت شود،

بعد از آن به راحتی می توانید در جلسات موجود شرکت کنید. خواهید دید که وقتی از درون بخواهید که اعتیاد جنسی خود را ترک کنید افرادی زیادی با شما هم قدم خواهد شد تا در نهایت به پاکی جنسی برسید .

 

خدمات انجمن:

به انجمن حمایتی جنسی، معتادان جنسی گمنام هم گفته می‌ شود، این انجمن شامل امکانات متنوعی است، مثلا به صورت خلاصه می‌توان  به موارد زیر اشاره کرد: خدماتی از جمله نشریات ، پرسش و پاسخ ها ، کلیپ ها ، جلسات متنوع ، اتاق گفتگو و …

 

عضویت در انجمن :

برای این‌ که بتوان در سایت انجمن اس‌ ای در اصفهان عضو شد، باید از طریق سایت اس ای آدرس جلساتی که برگذار  می شود را پیدا کرد، ممکن است که این جلساتی که وجود دارد، به‌ صورت حضوری یا به‌ صورت مجازی باشد. اما باید این نکته توجه کرد که همه جلسات رایگان هستند.

اما برای این‌ که بخواهید درون سایت عضو شوید. حتما باید تمایل داشته باشید که شهوت و انگیزه جنسی نا معتارف خود را ترک کنید.

البته توجه به این نکته هم ضروری است که جلسات آقایان و بانوان جدا از هم برگزار می‌ شود و علت گمنام بودن در این جلسات هم همین موضوع می‌ باشد و همچنین حرف‌ ها و سخنانی که در جلسات بیان می‌ شود در جلسه باقی‌ مانده و در هیچ مکانی نشر نمی‌ شود .

باید دانست که اعتیاد جنسی یکی از بیماری‌ هایی است که روز به‌ روز در حال پیشرفت است و یک بیماری پیش‌ رونده به حساب می‌ آید و نمی‌ توان از آن اجتناب کرد .

اعتیاد چیزی است که خیلی سریع به آن وابسته می شود و ترک آن آسان نیست از این‌ رو نیاز است حتما نسبت‌ به ترک کردن آن اقدام کرد.

 

بیشتر بدانید:

عوارض خودارضایی

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.